Telefon: + (90) (312) 446 59 44
HAKKIMIZDA

Bilgiyi ve teknolojiyi paylaşarak değerli kılmak, üretimi ve pazarlamayı yerli ve milli anlayışıyla geleceğe taşımaktır.

Ülkemizi; savunma sanayi sektöründe tamamen yerli ve milli imkanlarla, değerlerle üretim yapmak ve savunma sanayi sektöründe ülkemizi dünya standartlarının ilerisine taşıyarak ülkemizin savunma ihtiyaçlarını karşılamak ve dünya pazarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Ülkemizin savunma sanayi kapsamında ihtiyaçları arasında olduğunu düşündüğümüz öncelikli olarak hafif, orta ve ağır silah sistemlerini ve yardımcı ürünlerini, savunma sanayi sektörünün teknolojik ürünlerini, tamamen yerli ve milli bir şekilde başta, FZK(FZK; ANLAŞ HOLDİNG VE ZİRAAT KATILIM A.Ş'NİN KURMUŞ OLDUĞU BİR ÇATI ŞİRKETİDİR.) ile imzaladığımız sözleşme kapsamında ve diğer proje ortaklarımızla birlikte savunma sanayi alanında dünya markası olmak, üretmek geliştirmek ve ülkemiz menfaatlerini gözeterek başta Türkiye'nin ihtiyaçlarını karşılamak ve yurt dışında pazarlamak faaliyet alanlarımızın kapsamındadır. Ayrıca ALSTAG; bilimsel gelişmeler ve yenilikleri takip ederek ve daha önce yapılamayanları gerçekleştirme isteği ile AR-GE’ ye büyük önem vermektedir. ALSTAG, AR-GE çalışmalarında başta Hafif, Orta ve Ağır silah ve savunma sektöründe. Türkiye’nin önde gelen bilim kuruluşları ve üniversiteleri ile birlikte projelere imza atmayı hedeflemektedir.

ALSTAG; bilimsel gelişmeler ve yenilikleri takip ederek ve daha önce yapılmayanları gerçekleştirme isteği ile AR-GE'ye büyük önem verir. ALSTAG, AR-GE çalışmalarında Hafif, Orta ve Ağır silah sektöründe. Türkiye'nin önde gelen bilim kuruluşları ve üniversiteleri ile birlikte projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Yerli savunma sanayimize katkılarda bulunmaya devam edeceğiz.

Geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizle savunma sanayide ülkemizi temsil etmeye ve daha ileriye taşımaya devam edeceğiz.

<
title icon
Neden

Bizi seçmelisiniz?

Milli

Yerli

Yeni Fikirler

Yeni fikirler sayesinde savunma sanayisinde öncü olmayı ve varolanı değil, teknolojik gelişmeleri takip ederek projeler sunulmaktadır.

Destek Ekibi

ALSTAG sadece satış aşamasında değil, satış sonrası destek ekibi ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Yerli Teknoloji

Yerli Savunma Sanayi hedefiyle gözlerimiz hep ileriye, en ileriye dönük, en iyileri hedeflemektedir.